מכירת זהב – זהב ישן או חדש תמורת מזומן

יש לכם פריטי או תכשיטי זהב שאתם לא עושים בהם שימוש? רוצים להמיר את תכשיטי ופריטי הזהב הישנים שלכם לכסף מזומן? זה הזמן לדעת הכול על שירותי מכירת זהב במרכז ליהלומים.

Selling Gold Coins

במרכז ליהלומים עוסקים ומתמחים במתן שירותי מכירת זהב כבר למעלה מחמישים שנה ולכל אורך השנים מקפידים על מתן שירות הוגן, אמין ודיסקרטי לכלל לקוחות החברה. במסגרת השירות החברה מאפשרת לכל אחד מלקוחותיה להעביר את הבעלות על תכשיטי ופריטי הזהב השונים העומדים לרשותו וזאת תמורת כסף במזומן המועבר לידיכם במסגרת הסכם מכירה/קנייה רשמי המונפק על ידינו.

שירותי מכירת זהב למי הם מיועדים?

מכירת זהב הינו שירות מקצועי המאפשר לכם למכור את פריטי ותכשיטי הזהב השונים השייכים לכם וזאת תמורת כסף מזומן. אצלנו במרכז ליהלומים השירות מיושם במסגרת תהליכי בדיקה והערכת שווי וזאת לצרכי חישוב השווי המדויק של פריטי הזהב אותם תרצו להעביר לבעלותנו.

איזה פריטי ותכשיטי זהב אנחנו קונים?

במסגרת שירותי מכירת זהב, אנו קונים מהלקוחות את כל סוגי הזהב ואין זה משנה אם מדובר בפריטי זהב או תכשיטי זהב ישנים או חדשים. בין יתר הפריטים אותם אנו רוכשים במסגרת השירות נכללים: תכשיטי זהב, זהב דנטלי, מטבעות זהב, שעוני זהב, עגילי זהב, שרשראות ותליוני זהב, צמידי זהב, טבעות זהב, מטילי זהב וכדומה. לגבי כל פריט/תכשיט זהב אותו תרצו למכור תמורת כסף מזומן אנו מקיימים תהליך הערכת שווי באמצעות בדיקת טוהר הזהב ומיונו לסוגי זהב שונים. בדיקה זו מאפשרת לנו לחשב במדויק את שוויו של הפריט, כאשר סכום הרכישה המוצע על ידינו מבוסס על מחיר הזהב העולמי.

הדרך הבטוחה לעשות כסף מתכשיטי הזהב הישנים שלכם

כחברה מקצועית בעלת ניסיון רב, צוות המומחים של המרכז ליהלומים מחויב לשירות הוגן, מקצועי ואמין לאורך כל הדרך. רק אצלנו תוכלו ליהנות משירותי בדיקת הערכת שווי ושמאות בחינם ולהבטיח לעצמכם את הצעת הרכישה האטרקטיבית והמדויקת ביותר במסגרת שירותי מכירת זהב. כעת, כל שנותר הוא לברר אודות כל הקשור אל השירות ולתאם פגישה עם המומחים של החברה להם תוכלו למכור את הזהב. בהצלחה!

מזמינים אותכם להסתכל על המדריך שלנו למכירת זהב ישן במזומן:

5 טיפים שחייבים לדעת לפני ביצוע עסקה:

סגירת תפריט