המרכז ליהלומים - בורסת היהלומים ברמת גן

פרופיל חברה

המרכז היהלומים הוא עסק ייצור יהלומים ותכשיטי זהב אשר מאפשר ללקוח לקנות את היהלומים והתכשיטים ישירות מהיצרן ללא עמלות תיווך ישר מבורסת היהלומים ברמת גן.
התמחות החברה היא בתחום היהלומים. מרכז היהלומים מייבא את היהלומים עוד בשלב הגלם מלטש אותם לקבלת התוצר הסופי ובכך כל עמלות התיווך נמחקות וכאן בא הרווח שלך הלקוח . במסגרת שרותיו המרכז ליהלומים מאפשר ללקוחותיו לרכוש יהלומים ישירות מהיצרן במחירים סיטונאים, קניית תכשיטי זהב עם יהלומים אבני חן וכו' ובנוסף קונה זהב ישן ויהלומים לצורך עיצוב קולקציות חדשות של תכשיטים.
במסגרת ההתעסקות עם היהלומים הרחבנו את תחום העבודה לתכשיטים בנוסף ליהלומים אנו מתעסקים עם
טבעות אירוסין וטבעות יהלומים בעיקר ולצד זה תכשיטי יהלומים נוספים,עוד תחום התעסקות עיקרי בו אנו מתעסקים הוא קניית זהב ומכירת זהב על פי מחיר הזהב הגבוהה ביותר וכמובן עם זה בא גם מכירת יהלומים ולכן אם יש לכם יהלומים למכירה זה המקום הטוב ביותר להגיע אליו מכיוון אנו משרד יהלומים בבורסה,המרכז ליהלומים מתעסק בנוסף עם תחום מטבעות הזהב ולכן אם יש ברשותכם מטבעות זהב למכירה צרו קשר וקבלו את הצעת המחיר הטובה ביותר.
המרכז ליהלומים מעצב תכשיטים בעיצוב אישי על פי פרי דמיונו של הלקוח בתהליך של שלב שלב ע"י המחשת המודל בתוכנת עיצוב במחשב ועד יציקת התכשיט ובחירת היהלום.
למה כדאי לקנות אצלנו?
המחירים הנמוכים ביותר בשוק, יחס אישי ונעים, מקצועיות ללא פשרות, התאמת תכשיט לפי תקציב הלקוח, מבצעים מתחלפים באופן תכוף, קולקציות משתנות, מכירת יהלום בודד ישירות מהיצרן. אנו יושבים במשרד במתחם הבורסה ליהלומים ברמת גן ובו נשמח לעמוד לרשותכם לכל צורך.לפרטים התקשר/י אלינו לטלפון 050-900-6007 / 077-441-7808 או לחצ/י כאן
חיפוש יהלום טקסט חופשי

מכירת זהב
המרכז ליהלומים מספק אונקיות זהב מטילי זהב ומטבעות זהב להשקעה, קניית זהב והשקעה בזהב הוכיח את עצמו כאמצעי ההשקעה הטוב ביותר עם ביקוש שרק הולך וגדל , המרכז ליהלומים קונה זהב ומוכר זהב ללקוחות פרטיים אשר ברצונם להשקיע את כספם בזהב או כאשר ברצונם לממש את ההשקעה ולמכור זהב.
משכון זהב
אנו מספקים שירותי משכון זהב ותכשיטים וייעוץ בתחום השקעה ומכירת זהב,כאן תוכלו להתעדכן ולקבל המלצות מבעלי מקצוע מהטובים בתחום בנוגע למשכון זהב או מכירה וקנייה של זהב מתוך תחזיות משוערות של עליית או ירידת מחיר הזהב מבעלי מקצוע הנמצאים בתחום כמה עשורים. משכון זהב בתעריפים הטובים ביותר.
מכירת זהב
המרכז ליהלומים משמש גם כבית זיקוק לזהב ולכן אם יש לכם זהב למכירה זהב שבור או שסתם בא לכם למכור זהב ישן במזומן המרכז ליהלומים קונה זהב בכל כמות ומכל סוג,אנו משלמים את המחיר הגבוהה ביותר בשוק למכירת זהב ורק אצלנו אפשר לקבל מזומן ולא זיכוי לקניה בחנות,ייעוץ והערכת שווי מכירת זהב ויהלומים ללא תשלום.
מכירת יהלומים
כשמדובר במכירת יהלומים המרכז ליהלומים הוא המקום המושלם לעשות כך מכיוון שאנו משרד לסחר ביהלומים מה שנותן לנו את הכוח לתת לכם את המחיר הגבוה ביותר,אם יש ברשותכם יהלומים למכירה אנו משלמים מזומן ובמקום עבור מכירת יהלומים,רק אצלנו הערכת מחיר וייעוץ ללא תשלום עבור מי שרוצה למכור יהלומים.
קניית זהב
בנוסף לקניה ומכירת זהב ישן ויהלומים המרכז ליהלומים קונה כסף לאנשים המעונינים במכירת כסף ישן שאין להם בו צורך עוד,קניית כסף ומכירת כסף וקבלת זיכוי או כסף מזומן עבור הפריטים שברשותכם וקבל המחיר הגבוה ביותר,אנו קונים כסף בכל צורותיו ומשלמים מזומן את המחיר הגבוה ביותר בשוק.
Created by L.A Studio