מכירת יהלומים

מכירת יהלומים

 

מכירת יהלומים - האם אני יכול לעשות זאת בעצמי?

 

כמה תכשיטים ללא שימוש יש לכם בארון? כולנו מוצאים את עצמנו מחפשים היכן לאחסן את השעונים והשרשראות משובצי היהלומים ולנו נגמר המקום בקופסאות. כשם שאנו אוהבים להתחדש כל הזמן, אנו לא יודעים מה לעשות עם הישנים ומחפשים פתרון אחר. ובכן, במקום לאחסן אותם, נסו להפיק מהם תועלת ולמכור אותם. ישנם שישאלו כיצד ניתן לעשות זאת, שכן אין אנו בעלי עסקים. לשם כך קיימות חברות רבו אשר ישמחו לקנות מכם את היהלומים שברשותכם.

 

אילו חברות קונות יהלומים?

 

חברות רבות סוחרות ביהלומים. באמצעותן, תוכלו למשכן או למכור את היהלומים שלכם המשובצים בתכשיטים השונים ובשעונים ולקבל על כך כסף מזומן באותו רגע בו התבצעה העסקה. תוכלו לחילופין ללכת לחנויות יד שנייה או למכור זאת למעצבים מסוימים, אך מדובר בטרחה גדולה יותר ותקבלו סכום שאינו נמדד על פי ערכי היהלומים. כמעט בכל עיר ניתן למצוא מספר חברות להן ניתן למכור את היהלומים, כאשר לשם כך מומלץ לבצע חיפוש באינטרנט או לבקש המלצות מחברים אשר עשו זאת.

 

יהלומים לנצח - האומנם?

 

נראה כי הביטוי "יהלומים לנצח" יהיה שגור בפינו עוד שנים רבות, אך האם אכן כך? אמנם ערכו של היהלום הינו בין הגבוהים בשוק ודי מאוזן, אך יהלום כמו כל דבר מאבד מערכו ככל שהזמן עובר. הטעות הנפוצה ביותר היא לחשוב כי כדאי לשמור עליהם כנכס עליו נקבל תמורה בעתיד, אך למען האמת, איכות הליטוש יורדת ולכן מכירת יהלומים מומלצת דווקא בהקדם האפשרי כאשר מדובר בכאלו ללא שימוש.

 

כיצד אוכל לדעת כמה היהלומים שלי שווים?

 

טרם מכירת יהלומים מומלץ לבדוק את ערכם בעזרת נציגי החברה הקונה יהלומים. בעת הייעוץ או טרם המכירה תתבצע בדיקה של כל יהלום על מנת להציע לכם מחיר סופי על המכירה. תוכלו כמובן לעשות זאת גם באופן חיצוני או לבדוק באינטרנט באתרים המתעסקים ביהלומים שם מידע מפורט ואף מחשבונים עם הוראות מדויקות. תוכלו לבצע בדיקה בכמה חברות על מנת לבדוק כי הממצאים דומים או על מנת לבדוק היכן שווה יותר למכור את היהלומים שלכם.

 

מתי לא כדאי למכור את היהלומים?

 

אם את עדיין עונדת את שרשרת היהלומים או אם מדובר על תליון משובץ יהלום אותו קיבלת מתנה או יהלומים העוברים בירושה, הרי שתהיו עלולים להתחרט על כך, שכן אין דרך חזרה. אין באפשרותנו לקנות אותם חזרה שכן ניתן לעשות זאת רק במקרה של משכון - תהליך שאכן מתאים למצבים מסוג זה בו יש צורך במקור כספי מבלי להיפרד מהיקר לנו.

 

מכירה ללא התחייבות

 

להבדיל מלקיחת הלוואה בה יש תנאים והתחייבויות ארוכות טווח, בהשגת מקור כספי בשיטת מכירת יהלומים תוכלו לעשות זאת ללא מיסים ועמלות, ללא חתימה על חוזה וללא כל התחייבות או הגבלה מסוימת.

אנו קונים זהב יהלומים וכלי כסף במזומן במחיר הגבוה ביותר צרו קשר וקבלו הערכת שווי חינם.  משרד:077-441-7808   נייד: 050-9006007רשימת מאמרים
לפרטים התקשר/י אלינו לטלפון 050-900-6007 / 077-441-7808 או לחצ/י כאן
חיפוש יהלום טקסט חופשי

מכירת זהב
המרכז ליהלומים מספק אונקיות זהב מטילי זהב ומטבעות זהב להשקעה, קניית זהב והשקעה בזהב הוכיח את עצמו כאמצעי ההשקעה הטוב ביותר עם ביקוש שרק הולך וגדל , המרכז ליהלומים קונה זהב ומוכר זהב ללקוחות פרטיים אשר ברצונם להשקיע את כספם בזהב או כאשר ברצונם לממש את ההשקעה ולמכור זהב.
משכון זהב
אנו מספקים שירותי משכון זהב ותכשיטים וייעוץ בתחום השקעה ומכירת זהב,כאן תוכלו להתעדכן ולקבל המלצות מבעלי מקצוע מהטובים בתחום בנוגע למשכון זהב או מכירה וקנייה של זהב מתוך תחזיות משוערות של עליית או ירידת מחיר הזהב מבעלי מקצוע הנמצאים בתחום כמה עשורים. משכון זהב בתעריפים הטובים ביותר.
מכירת זהב
המרכז ליהלומים משמש גם כבית זיקוק לזהב ולכן אם יש לכם זהב למכירה זהב שבור או שסתם בא לכם למכור זהב ישן במזומן המרכז ליהלומים קונה זהב בכל כמות ומכל סוג,אנו משלמים את המחיר הגבוהה ביותר בשוק למכירת זהב ורק אצלנו אפשר לקבל מזומן ולא זיכוי לקניה בחנות,ייעוץ והערכת שווי מכירת זהב ויהלומים ללא תשלום.
מכירת יהלומים
כשמדובר במכירת יהלומים המרכז ליהלומים הוא המקום המושלם לעשות כך מכיוון שאנו משרד לסחר ביהלומים מה שנותן לנו את הכוח לתת לכם את המחיר הגבוה ביותר,אם יש ברשותכם יהלומים למכירה אנו משלמים מזומן ובמקום עבור מכירת יהלומים,רק אצלנו הערכת מחיר וייעוץ ללא תשלום עבור מי שרוצה למכור יהלומים.
קניית זהב
בנוסף לקניה ומכירת זהב ישן ויהלומים המרכז ליהלומים קונה כסף לאנשים המעונינים במכירת כסף ישן שאין להם בו צורך עוד,קניית כסף ומכירת כסף וקבלת זיכוי או כסף מזומן עבור הפריטים שברשותכם וקבל המחיר הגבוה ביותר,אנו קונים כסף בכל צורותיו ומשלמים מזומן את המחיר הגבוה ביותר בשוק.
Created by L.A Studio