קניית זהב

Selling old gold for cash

מדוע חברות רבות מחפשות לקנות זהב?

הזהב, הנחשב לאוצר טבע, היה נחשב למתכת הסוחרים בה עוד מתקופות קדומות ואף סחרו בו בצורתו הטבעית. אמנם היום החליפו השטרות והמטבעות את הזהב כאמצעי תשלום, אך עדיין שימושים רבים לזהב בתעשיות הגדולות וכן בתעשיות הקטנות, כמו חברות המתמחות בקניית מתכות וסחר בהן לשימושים שונים. מאותן חברות אף ניתן לבצע עסקאות של קניית זהב ישן לשם השקעה. בזהב משתמשים לטכנולוגיה, תכשיטים, הנדסה ואף לאוכל גורמה.
 

מדוע כדאי למכור את תכשיטי הזהב שלי?

ערכו של הזהב הינו הגבוה בשוק הבורסה וכן נשאר יציב לאורך שנים. קניית זהב הינה השקעה בפני עצמה לעתיד כאשר נרצה להרוויח, אך מכירת זהב הינה דרך פשוטה יותר, זמינה יותר וקלה יותר. במקום לקנות תכשיטי זהב ולחכות שנים עד שערכם יהיה גבוה יותר ממה ששילמנו, נוכל למכור את אלו שכבר ברשותנו מאז ומתמיד. גם תכשיטים ישנים אשר עברו כמה דורות, ערכם ככל הנראה נשאר גבוה והם שווים סכומים נכבדים של כסף.
 

אלו פריטי זהב אוכל למכור?

חברות הסוחרות בזהב, יקנו מכם כל תכשיט, מטבע, מטיל וגביע זהב שמאוכסן אצלכם בבית. אין הגבלה לחפצי הזהב וכן חברות אלו ישמחו בנוסף לקנות זהב שבור – אשר מדובר בעצם על תכשיטי זהב בלויים, מפורקים או שבורים. לכן, תוכלו בעצם להביא כל דבר העשוי מזהב ללא קשר לאיכותו או צורתו, ולקבל כסף מזומן באותו רגע.
 

היכן אוכל למצוא חברות המתמחות בקניית זהב?

שיטוט קצר באינטרנט יניב תוצאות של חברות רבות המוכנות לקנות את הזהב שלכם. חברות אלו פרוסות בכל רחבי הארץ וכל שנותר לכם הוא למצוא אחת הקרובה לאזור מגוריכם. כמו כן, תוכלו לבקש המלצה מחברים על חברה מסוימת. גם במדריכים הטלפונים ובעיתונים תוכלו למצוא מודעות פרסום של חברות המתמחות במכירה וקנייה של זהב וליצור קשר עם נציגי החברה בכל עת.
 

כמה הזהב שלי שווה?

ניתן לבדוק את ערכו של הזהב באינטרנט, המתעדכן בזמן אמת ישירות מהבורסה, בעזרת מחשבונים מיוחדים המחשבים זאת לפי קריטריונים מסוימים כמו קראט ומשקל. זאת על מנת לקבל תמונה חלקית טרם ביצעתם עסקה עם חברה מסוימת, אשר גם היא תבצע בדיקה כזו מטעמה. מידע נוסף על מחיר לגרם זהב ניתן למצוא ברשת או להתייעץ עם מקצוענים בתחום.
 

כיצד מתבצעת עסקה של קניית זהב?

לאחר הצעת המחיר אשר נציג החברה יציג בפניכם, תוכלו לקבל את ההצעה באותו רגע או לנהל משא ומתן על המחיר. כמו כן, תוכלו לגשת למספר חברות על מנת לקבל מספר הצעות מחיר קניית זהב ולבדוק איזו היא המשתלמת ביותר. לאחר שבחרתם את ההצעה הטובה ביותר, תקבלו כסף מזומן באופן מיידי ותוכלו לחזור לביתכם או לכל עיסוק אחר.
סגירת תפריט