קונה כלי כסף – המרת כלי כסף למזומן

מאות אלפי ישראלים מוצאים את עצמם חדשות לבקרים תחת צורך מהיר בכסף מזומן. חלקם פונים לבנקים לקבלת הלוואה (ומשלמים על כך בריבית דריבית), אחרים מבקשים טובה מחברים או משפחה (ומסכנים את טיב היחסים ביניהם). ויש כאלו שכבר הבינו שיש דרך אחרת – מכירת כלי כסף. אם גם אתם מעוניינים להחליף רכב, לשפץ את הבית או לנפוש בחו"ל וזקוקים לכסף נזיל במהירות המרבית, הגעתם למקום הנכון. כי היכן שיש מי שימכור, יש גם קונה כלי כסף שעשוי לפתור לכם את הבעיה…

קניית כלי כסף – מנסים ומרוויחים

לפני הכול, הסירו דאגה וחשש. קונה כלי כסף הוא מקצוע מקובל וידוע, המעניק עסקה בטוחה לשני הצדדים. שום דבר מתחת לשולחן, שום התעסקות עם אנשים לא הגונים. כדאי גם שתדעו – גם כלי כסף שנראים לכם ישנים, בלויים וחסרי ערך, עשויים להתגלות כשווים פרוטה (ואף הרבה יותר מכך). בשורה התחתונה, אין לכם מה להפסיד. אז במקום שכלי הכסף יעלו אבק וחלודה במחסן, קחו אותם לבדיקת שווי ותרוויחו בגדול.

שלב ראשון – תיאום פגישה

בראשית התהליך, יש לתאם פגישה עם קונה כלי כסף. ניתן לעשות באמצעים שונים, לרבות מייל או התכתבות SMS / WHATTS UP, אם כי נמליץ לעשות זאת בטלפון, על מנת לקבל רושם ראשוני על הקונה. חשוב לשאול האם המשרד בו תתבצע ההערכה והקנייה הינו מאובטח.

שלב מרכזי – הערכה ותשלום

בליבו של התהליך, תתבצע הערכת שווי כלי הכסף שלכם. ההערכה הינה משולבת בין שווי השוק הקיים לבין שווי לפי מחירון לאספנים. ההערכה כוללת בדיקה מדוקדקת ומקצועית באמצעות מכשירים ייעודיים. נבדקים איכות העבודה ביצירת כלי הכסף, הגימור, משקל והרכב המתכת, רמת הביקוש לפריט אל מול רמת הנדירות שלו, שנת ייצור הפריט, מצבו הפיסי ועוד. בסיום התהליך, תוצע לכם הצעת תשלום, ואם תסכימו לקבלה, ישולם לכם הסכום במזומן באופן מיידי. שווה, לא?

בשורה התחתונה, קונה כלי כסף יכול לספק לכם אלפי שקלים על פריטים כמו חנוכייה, סכו"ם, פמוטים, אגרטלים ועוד. אל תוותרו על כסף מזומן. מוכרים כלים חסרי שימוש ונהנים מכסף מיידי. בהצלחה!

5 טיפים שחייבים לדעת לפני ביצוע עסקה מול קונה כלי כסף:

סגירת תפריט