משכון יהלומים

ניתן למשכן אצלנו זהב,יהלומים וכלי כסף

שירות משכון יהלומים מאוד נפוץ ומוכר בעולם וכעת שירות זה זמין גם בישראל. שירות זה נחוץ ועוזר כיוון שישנם פריטים בעלי ערך רגשי רב לכן מכירה שלהם קשה עבור בעליו, כאן בא יתרונו האדיר של המשכון , "מכירה" זמנית של הפריט עם אופציה עתידית לקנות אותו בחזרה בסכום ידוע מראש.

Selling diamonds for cash

באילו מצבים מתבצעות עסקות משכון

תקופות עם צורך מיידי לכסף אינן זרות לאף אחד ולכן יש אופציה לקבלת הלוואה מהירה ומידית ללא אלף מסמכים כמו בבנקים ולכל מטרה כגון: אירועים משמחים,חגים או סתם כל צורך כספי שהוא .הבנקים לא תמיד עוזרים וגם כשהם כן מעונינים לתת הלוואה לפעמים התהליך הוא ארוך מדי לכן כאן אופציה של משכון יהלומים הינה בעלת ערך רב.  בעסקה מסוג זה מוכרים כביכול את היהלומיםבכסף מזומןו וכאשר אנו מעונינים לקבלם בחזרה משלמים סכום הנקבע בהסכם מראש ובצורה הזו לא נפרדים מהתכשיטים היקרים ללבנו.

ניתן למשכן כל תכשיט

ניתן למשכן כל סוגי מתכת יקרה זהב,פלטינה וכו' בנוסף לכך אנו ממשכנים גם כלי כסף וזהב. רק אצלנו אפשר למשכון באמינות ודיסקרטיות כאשר יודעים בבטחון מלא כי התכשיטים שלכם נשמרים בכספת שלנו בבורסה ובטוחים מתמיד. רוב האנשים אינם יודעים על איזה מכרה זהב הם יושבים והסכומים העצומים שאפשר לקבל כהלוואה עבור היהלומים שלהם.

עם מי ניתן לבצע עסקת משכון

כאשר נגשים לעסקת משכון בטחון ואמון חשובים מאוד שכן יש לזכור כי אנו מפקידים דברים יקרי ערך כמו יהלומים מירושה וכו' שמעבר לערך הכספי טמון גם ערך רגשי רב,לכן לא מומץ לנהל עסקות עם גורמים מפוקפקים שמנסים לפתות בשיטות שונות כגון ריביות כמעט אפסיות אך כאשר לא תראה אם הפרטים שלך שוב העלות משתנה וגם העוגמת נפגש,לכן הזהרו. בחנו את בית העסק ודברים חשובים כמו האם ישנה כתובת פיזית,כמה שנים העסק נמצא בתחום וכו'.

5 טיפים שחייבים לדעת לפני ביצוע משכון:

סגירת תפריט