משכון יהלומים ישנים במזומן

משכון יהלומים במזומן

אנו נמצאים במדינה בה המצב הכלכלי לא תמיד מזהיר, מצב אשר מאלץ אותנו להכין את עצמנו למקרי חירום. יהיו מקרים בהם נצטרך תזרים מזומנים באופן מיידי, או אם למשל נרצה לפתוח תוכנית חיסכון לכל מקרה שנצטרך. נוכל לעשות זאת בכל מיני דרכים, כמו למשל למצוא עבודה נוספת. אך הרי שמדובר בדבר שייקח זמן עד שנחסוך סכום מכובד, ולכן נצטרך למצוא פתרון מהיר יותר. נוכל לפנות לבנק לצורך הלוואה, או שנוכל לפנות לפתרון יעיל יותר והוא משכון יהלומים.

Selling diamonds for cash

הלוואה כנגד משכון

לעומת הלוואה מהבנק, כאן מדובר בסיפור אחר לגמרי, בעל יתרונות רבים. הלוואה כנגד משכון לא תופס מסגרת אשראי בנקאית או חוץ בנקאית, לא צריך לרדוף אחרי ערבים להלוואה שלכם, לא צריך להמציא טפסים, ולא צריך להתעסק עם צ'קים. כיום עסקאות המשכון תופסות תאוצה במדינת ישראל ואנו רואים כי רבים פונים למשכן את היהלומים שלהם.

יהלומים לנצח? לא בטוח

יהלומים הם ללא ספק סמל ליוקרה ונשים וגברים כאחד אוהבים לענוד תכשיטי יהלומים. כמעט ולא נמצא בבית בו אין תכשיטים מזהב, כסף ויהלומים, ולעתים נמצא חפצים אחרים בהם משובצים יהלומים, כאלו שמקבלים בנדוניה או ירושה. עם זאת, לעתים ערך היהלומים בשוק יורד מכל מיני סיבות שונות הקשורות לאיכות וסוג היהלום, ולכן כדאי לנו להפיק מהם תועלת בזמן. אגב, במצב כזה, אולי שווה לבדוק דווקא אופציה של מכירת היהלומים, נדבך נוסף בהן מתמחים בתי עסק רבים הסוחרים ביהלומים.

משכון כביטוח על היהלומים

תמיד אנו חוששים מפריצות וגניבות, ועל כן אנו עושים ככל האפשר על מנת להגן על ביתנו באמצעות מערכות אזעקה וכספות לדברים היקרים בבית. עם זאת, אין מדובר בביטחון של מאה אחוז, ולכן משכון יהלומים יכול להיות ההגנה הטובה ביותר להם. מעבר למשכון עקב סיבות כלכליות, רבים עושים זאת גם מסיבות ביטחוניות, כאשר הם טסים למספר שבועות לחופשה או למטרות עבודה, או כאשר אנשים נמצאים בזמן של מעבר דירה.

היכן מוכרים וממשכנים יהלומים?

בתי עסק רבים ברחבי הארץ מתמחים במכירת ומשכון יהלומים, ביניהם גם חנויות תכשיטים. תוכלו לבדוק האם חנויות התכשיטים בעירכם מבצעות שירות שכזה, או שתוכלו לבדוק זאת בעצמכם באמצעות אמצעי החיפוש השונים כמו האינטרנט, העיתונים והמדריכים הטלפוניים. מתחם הבורסה לצורך העניין מכיל עסקים רבים המתמחים בכל מדי יום כבר שנים רבות.

משכון יהלומים בבורסה

במתחם הבורסה כל העסקים נמצאים בפיקוח תמידי, ואף תוכלו לראות תעודות המוכיחות על כך בכל בית עסק. לכן, אם ברצונכם למשכן את היהלומים שלכם בראש שקט, תוכלו לקבוע פגישה עם אחד מעסקים אלו.

5 טיפים שחייבים לדעת לפני ביצוע משכון:

סגירת תפריט