מחשבון זהב - חישוב מחיר גרם זהב אונליין

שער יציג
3.28

1,762.50

1. הכנס משקל

(גרם)

2. בחר טוהר

24K
22K
21K
18K
14K
9K

שער הזהב

$1213

שער הדולר

3.56

עדכון אחרון בתאריך 11/07 בשעה 16:00

מחיר גרם זהב

24K ₪ לגרם
22K ₪ לגרם
21K ₪ לגרם
18K ₪ לגרם
14K ₪ לגרם
9K ₪ לגרם
0

*השוני וטווח המחירים נובע מעיצובו של הפריט, קיומה של חותמת מכון תקנים, איכות היציקה,אותנטיות הפריט ומשקל נקי של הזהב.

רוצים למכור? הנה כמה טיפים שאספנו עבורכם:

מתי נשתמש במחשבון זהב?

מחשבון זהב זה ישמש אותנו כאשר אנחנו מעוניינים לרכוש או למכור זהב שברשותנו. הזנה של הפרמטרים השונים במחשבון, יכולה לתת לנו הערכה של מחיר הזהב אותו נידרש לשלם, או התשלום המוערך שאנו אמורים לקבל בעבור הזהב שמכרנו.

השימוש במחשבון זהב אינו חד פעמי, מכיוון שמחיר הזהב משתנה כל העת, ויכול לעלות או לרדת. כדאי לעשות שימוש במחשבון, גם כשנדמה לנו שאנו בטוחים לגמרי ויודעים את שוויו של הזהב ובכך להימנע מהפתעות לא נעימות.

אם אתם מעוניינים לרכוש או למכור זהב – יש צורך בחישוב באמצעות מחשבון זהב, על פי מחשבון זה, תוכלו להעריך את שווי תכשיט הזהב שברשותכם, כל שעליכם לעשות הוא להזין מספר פרמטרים חשובים כדי לקבוע את הערך:

משקל (בגרם): הזהב נמדד בגרמים. ככל שמשקל הזהב יותר גבוה, הדבר יתבטא גם במחיר.
טוהר: או בשמו היותר נפוץ: קראט. קראט הוא אחוז המתכת היקרה (במקרה הזה – זהב) מתוך המסה. לשם הדוגמה, ב-24 קראט יש כ-99.9% זהב טהור, בעוד שב-9 קראט יש כ-37.5% זהב טהור.

שערים אונליין:

שער הזהב: השער בו נסחר הזהב, נכון לאותו יום. מחיר זהב מושפע מההיצע ומהביקוש, כמו גם מהתנהגותם של המשקיעים בבורסה. השער משתנה מדי יום ויש לעקוב אחריו כדי להעריך את מחירו של הזהב.

שער הדולר: שער הזהב העולמי מוצג בדולר על מנת להקל על המסחר וזאת מכיוון שהדולר הוא המטבע הדומיננטי והנסחר ביותר בעולם כיום לכן הזהב צמוד גם לו.

כאמור, מחיר הזהב מושפע מפרמטרים אלו – ועל כן על מנת להעריך בצורה מדויקת ככל האפשר את מחירו של הזהב, יש צורך בשימוש במחשבון זהב, המאפשר בצורה פשוטה ונוחה לעשות זאת.

סגירת תפריט