מחשבון זהב – חישוב מחיר גרם זהב ישן

מהו מחשבון זהב? איזה פרמטרים נכללים בו ומתי מומלץ לעשות בו שימוש? כל מה שצריך וחשוב לדעת על מחשבון הזהב בכתבה שלפניכם.

מספר מילים על מחיר הזהב

מחירו של הזהב נקבע בין היתר בהתאם לדרגת הטוהר (קראט) שלו וכפועל יוצא מכך ככל שערכו של הזהב הטהור בפריט/תכשיט העומד לרשותכם גבוה יותר כך שוויו הכספי יהיה גדול יותר. את מחירי הזהב נהוג לחשב בגרמים ועל פי שערו היציג של אונקיית זהב ומכיוון שתהליך חישוב מחירו של הזהב מחייב המרה של שער אונקיית זהב לגרמים ולשקלים (השער היציג העולמי מופיע בדולרים), אנו ממליצים לכל אחד ואחת מביניכם לבצע את החישוב בעזרת מחשבון זהב וירטואלי העומד לרשותכם באתרים שונים במרחבי רשת האינטרנט.

מהו מחשבון זהב ואיזה פרמטרים נכללים בו?

מחשבון זהב הוא למעשה אמצעי זמין ויעיל לחישוב שוויו של פריט/תכשיט זהב כזה או אחר העומד לרשותכם וזאת במידה ואתם מהו טוהר הזהב של הפריט ומהו משקל הפריט. ברוב המחשבונים הוירטואליים לצרכי חישוב שוויו של זהב ברשת האינטרנט, טוהר הזהב המופיע לבחירה הינו מ-9 קראט ועד 24 קראט. הזנת המידע למחשבון הזהב הכולל בתוכו פרמטרים כגון: משקל (בגרמים) וטוהר זהב (קראט) יאפשר לכם ביצוע ממוחשב ומיידי של שקלול מחיר הזהב בדולרים ושקלול שווי הזהב בשקלים (על פי השער היציג לאותו היום בו ביצעתם את הבדיקה באמצעות המחשבון).

מתי מומלץ לעשות שימוש במחשבוני זהב וירטואליים?

השימוש במחשבון זהב וירטואלי המותקן באתרי אינטרנט כאלו ואחרים, הינו נגיש וזמין עבור כל אחד ואחת מביניכם בכל רגע נתון ולכן השימוש בו מומלץ בכל פעם שאתם מעוניינים לאמוד הערכת שווי של פריטי ותכשיטי הזהב השונים העומדים לרשותכם וזאת במידה ואתם יודעים במדויק את משקל הזהב בגרמים ואת מידת טוהר הזהב. יחד עם זאת, חשוב לנו לציין שבמקרים בהם השימוש במחשבון נעשה לצרכי מכירה של הזהב בבעלותכם אנו ממליצים לכם לקיים הליך בדיקה מקצועי לצרכי הערכת שווי הזהב.

במרכז ליהלומים תוכלו ליהנות משירותי בדיקת הערכת שווי לכל פריטי ותכשיטי הזהב במסגרת שירותי מכירה, קנייה ומשכון של פריטי ותכשיטי זהב שונים.

מוזמנים להשתמש במחשבון זהב חינמי שיצרנו עבורכם :

5 טיפים שחייבים לדעת לפני ביצוע עסקה:

סגירת תפריט