הלוואה מידית במזומן

 

המשמעות הכללית של הלוואה היא לקיחת סכום כספי מגורם או גוף מסוים במטרה לממן צרכים שונים, תוך כדי הבטחה להחזיר את הסכום שנלקח, בהתאם לחוזה כלשהו שנחתם בין הלווה למלווה. בהלוואה מעורבת פעמים רבות הריבית. הריבית היא למעשה הכלי שהופך את ההלוואה לכדאית מאחר והלווה נהנה מהאפשרות של לקיחת ההלוואה, ואילו הצד המלווה, יוצא מרווח ממתן הלוואה מאחר והוא זוכה לקבל החזר כספי גבוה יותר מההלוואה עצמה.

ישנם מצבים בהם הלוואה היא פעולה שחייבת להיעשות. לא מעט פעמים, אנשים נקלעים לתרחישים או מצבים בהם הם צריכים הלוואה מידית במזומן, אך תהליך של לקיחת הלוואה מהבנק הוא לא אפשרי עבורם בשל הגבלה בבנק, בשל פשיטת רגל, בשל דירוג אשראי לא טוב, בשל כינוס נכסים ועוד. במצבים כמו אלו, ישנה אפשרות לקחת הלוואת מזומן באופן מיידי על ידי משכון תכשיטים וחפצי ערך. בהלוואה שכזו, מקבלים הלוואה מידית במזומן עבור משכון של חפצי ערך, ולאחר שמחזירים את ההלוואה כולה, ניתן לקבל חזרה את החפצים היקרים שמושכנו. חפצים יקרי ערך יכולים להיות יהלומים, כלי כסף, תכשיטי זהב, שרשראות זהב, שעוני יוקרה ועוד. משכון של חפצים יקרי ערך  כמו: משכון זהב, משכון יהלומים או משכון כלי כסף, לא אומר כי החפצים חייבים להיות שלמים או חדשים, מספיק שהחפצים יהיו בעלי ערך רב עבור המלווה. מי שקובע את ערך החפץ הוא המלווה או מי מטעמו, וכדי לבצע הלוואת משכון מידית במזומן מתקיימת פגישה בה מתבצעת הערכת שווי מקצועית של החפצים, התכשיטים, היהלומים או הזהב אותם מעוניינים למשכן. בפגישה גם מסכמים בין הצדדים את תנאי המשכון, כלומר את משך זמן המשכון ואת תנאי החזר ההלוואה. לעיתים תנאי החזרת ההלוואה היא בתשלומים ולעיתים בפעם אחת, זה תלוי במלווה ובתנאים שנקבעים בזמן מתן ההלוואה.

בעולם המשכון, מי שממשכן וקובע את שווים של הפריטים אותם ממשכנים הוא אדם מקצועי ומוסמך שיודע לתת להם הערכת שווי נכונה. הלוואה מידית במזומן דרך משכון זהב, משכון יהלומים או משכון כלי כסף, הנעשית על ידי אדם מוסמך ומקצועי, מאפשרת מצב בו שני הצדדים יקבלו בדיוק את שמגיע להם. הלווה יקבל הלוואה בהתאם לשווי החפצים והמלווה לא ייתן הלוואה גבוהה או נמוכה מדיי משווי הפריטים. כמובן שכמו בכל הלוואה, חשוב מאוד להחזיר את ההלוואה בזמן ובהתאם לתנאים שנקבעו מראש. אם כך, נראה כי הלוואת מזומן באופן מיידי הנעשית דרך משכון חפצי ערך, נעשית בתנאים נוחים, בטוחים ויעילים לשני הצדדים. מאחר ולא מדובר במכירה, אלא במשכון למשך תקופה קצובה וידועה מראש, ההחזרים החודשיים של ההלוואה מאפשרים ללווה לקבל מרווח נשימה, היות והוא יכול לשלם את מלוא הסכום רק בתום תקופת ההלוואה.


למשכון זהב יהלומים וכלי כסף , צרו קשר ב: משרד - 077-441-7808   נייד-  050-900-6007


רשימת מאמרים
לפרטים התקשר/י אלינו לטלפון 050-900-6007 / 077-441-7808 או לחצ/י כאן
חיפוש יהלום טקסט חופשי

מכירת זהב
המרכז ליהלומים מספק אונקיות זהב מטילי זהב ומטבעות זהב להשקעה, קניית זהב והשקעה בזהב הוכיח את עצמו כאמצעי ההשקעה הטוב ביותר עם ביקוש שרק הולך וגדל , המרכז ליהלומים קונה זהב ומוכר זהב ללקוחות פרטיים אשר ברצונם להשקיע את כספם בזהב או כאשר ברצונם לממש את ההשקעה ולמכור זהב.
משכון זהב
אנו מספקים שירותי משכון זהב ותכשיטים וייעוץ בתחום השקעה ומכירת זהב,כאן תוכלו להתעדכן ולקבל המלצות מבעלי מקצוע מהטובים בתחום בנוגע למשכון זהב או מכירה וקנייה של זהב מתוך תחזיות משוערות של עליית או ירידת מחיר הזהב מבעלי מקצוע הנמצאים בתחום כמה עשורים. משכון זהב בתעריפים הטובים ביותר.
מכירת זהב
המרכז ליהלומים משמש גם כבית זיקוק לזהב ולכן אם יש לכם זהב למכירה זהב שבור או שסתם בא לכם למכור זהב ישן במזומן המרכז ליהלומים קונה זהב בכל כמות ומכל סוג,אנו משלמים את המחיר הגבוהה ביותר בשוק למכירת זהב ורק אצלנו אפשר לקבל מזומן ולא זיכוי לקניה בחנות,ייעוץ והערכת שווי מכירת זהב ויהלומים ללא תשלום.
מכירת יהלומים
כשמדובר במכירת יהלומים המרכז ליהלומים הוא המקום המושלם לעשות כך מכיוון שאנו משרד לסחר ביהלומים מה שנותן לנו את הכוח לתת לכם את המחיר הגבוה ביותר,אם יש ברשותכם יהלומים למכירה אנו משלמים מזומן ובמקום עבור מכירת יהלומים,רק אצלנו הערכת מחיר וייעוץ ללא תשלום עבור מי שרוצה למכור יהלומים.
קניית זהב
בנוסף לקניה ומכירת זהב ישן ויהלומים המרכז ליהלומים קונה כסף לאנשים המעונינים במכירת כסף ישן שאין להם בו צורך עוד,קניית כסף ומכירת כסף וקבלת זיכוי או כסף מזומן עבור הפריטים שברשותכם וקבל המחיר הגבוה ביותר,אנו קונים כסף בכל צורותיו ומשלמים מזומן את המחיר הגבוה ביותר בשוק.
Created by L.A Studio