משכון זהב

כל הנוצץ זהב
 
מאז ומתמיד הזהב היה הנחשק ביותר והיקר ביותר בין כל המתכות. ערכו הוא הגבוה בשוק ונראה כי כל אישה אוהבת להתחדש מדי פעם בכמה תכשיטי זהב ולהקנות לעצמה מראה מרשים ויוקרתי. ולא רק נשים, נראה כי עוד מתקופות קדומות היה האהוב ביותר על הסוחרים ועד היום תחרות גדולה עליו בין אנשי התעשייה הגדולה. ללא ספק צבעו, הברק שלו, נוכחותו ותכונותיו המרשימות הם שהופכים אותו למנצח.
 
הזהב שלכם שווה כסף
 
לא תמיד המשכורת החודשית שלנו מספיקה לסיים את החודש ולאפשר לנו מותרות לצד סגירת חשבונות המים והחשמל. לעתים נחפש דרכים כיצד להרוויח עוד כסף מהצד כמו מכירת דברים של יד שנייה או משרה נוספת, אך נוכל לבחור אפשרות אחרת פשוטה יותר וזמינה יותר אשר אינה דורשת מאיתנו כל מאמץ - משכון זהב, כסף ויהלומים. חברות רבות הסוחרות במתכות אלו מוכנות לרכוש מכם את תכשיטי ופריטי הזהב שלכם תמורת כסף מזומן הניתן מיידית בעת המכירה.
 
משכון זהב כתחליף להלוואה
 
החברות המתמחות במתכות יקרות מוכנות לאפשר לכם למשכן את הזהב שברשותכם ולחסוך לכם את הטרחה הכרוך בקבלת הלוואה מהבנק. האם קרה לכם שבזבזתם זמן רב בתחנונים לקבלת הלוואה מהבנקאי האישי שלכם? ערבים, עמלות, ריביות עצומות, הגבלות הם רק מההתחייבויות החונקות בהן "זוכים" בעת הבקשה להלוואה. משכון לעומת זאת, אינו מגביל ואינו מחייב אתכם בדבר מלבד סכום הנקבע מראש בעת קנייתכם את הזהב שלכם חזרה.
 
כיצד מתבצעת עסקת משכון?
 
משכון זהב נעשה בכל חברה המתעסקת בקניית מתכות וניתן לעשות זאת בכל עת בשעות הפתיחה של העסק. תוכלו להביא את כל התכשיטים, מטבעות ושאר פריטי הזהב ולקבל עליהם סכום מזומן לאחר בדיקת ערכם של הפריטים ולאחר הסכמה של שני הצדדים על סכום העסקה. על מנת לקבל את הפריטים חזרה, תצטרכו לשלם סכום הנקבע מראש עליו ניתן לקיים משא ומתן.
 
כיצד אדע האם העסקה משתלמת לי?
 
ראשית, ניתן לומר כי בכל מקרה המחירים המוצעים בחברות אלו ישתלמו לכם יותר ממכירתם בחנות ליד שנייה שכן בחברות אלו מבצעים בדיקות לשווי ערך הזהב. כמו כן, במקומות אלו ניתן למשכן את הזהב ולא להיפרד מהם לתמיד כמו בחנויות ומעצבים להם נהיה חייבים למכור אותו. אך לאלו החוששים, ניתן לבדוק באופן פרטי את שווי תכשיטי הזהב למשכון או לחילופין לבדוק בכמה מקומות על מנת לקבל את ההצעה הטובה ביותר. בדיקה במספר מקומות תיתן לכם תמונה מלאה על ערכם של פריטי הזהב שלכם.
 
מדוע למשכן ולא למכור?
 
אמנם מדובר לעיתים על תכשיטים ושעונים אשר שכובים אצלנו במגירה, אבל משכון זהב הינה האפשרות הטובה ביותר כאשר מצב כלכלי יחייב אותנו בחיפוש מקור כלכלי זמין מבלי לפגוע ברכושנו. הפרידה היא זמנית, ונוכל להחזירם בכל עת שנרצה.

אנו ממשכנים זהב יהלומים וכלי כסף , צרו קשר ב: משרד - 077-441-7808 נייד- 050-900-6007


רשימת מאמרים
לפרטים התקשר/י אלינו לטלפון 050-900-6007 / 077-441-7808 או לחצ/י כאן
חיפוש יהלום טקסט חופשי

מכירת זהב
המרכז ליהלומים מספק אונקיות זהב מטילי זהב ומטבעות זהב להשקעה, קניית זהב והשקעה בזהב הוכיח את עצמו כאמצעי ההשקעה הטוב ביותר עם ביקוש שרק הולך וגדל , המרכז ליהלומים קונה זהב ומוכר זהב ללקוחות פרטיים אשר ברצונם להשקיע את כספם בזהב או כאשר ברצונם לממש את ההשקעה ולמכור זהב.
משכון זהב
אנו מספקים שירותי משכון זהב ותכשיטים וייעוץ בתחום השקעה ומכירת זהב,כאן תוכלו להתעדכן ולקבל המלצות מבעלי מקצוע מהטובים בתחום בנוגע למשכון זהב או מכירה וקנייה של זהב מתוך תחזיות משוערות של עליית או ירידת מחיר הזהב מבעלי מקצוע הנמצאים בתחום כמה עשורים. משכון זהב בתעריפים הטובים ביותר.
מכירת זהב
המרכז ליהלומים משמש גם כבית זיקוק לזהב ולכן אם יש לכם זהב למכירה זהב שבור או שסתם בא לכם למכור זהב ישן במזומן המרכז ליהלומים קונה זהב בכל כמות ומכל סוג,אנו משלמים את המחיר הגבוהה ביותר בשוק למכירת זהב ורק אצלנו אפשר לקבל מזומן ולא זיכוי לקניה בחנות,ייעוץ והערכת שווי מכירת זהב ויהלומים ללא תשלום.
מכירת יהלומים
כשמדובר במכירת יהלומים המרכז ליהלומים הוא המקום המושלם לעשות כך מכיוון שאנו משרד לסחר ביהלומים מה שנותן לנו את הכוח לתת לכם את המחיר הגבוה ביותר,אם יש ברשותכם יהלומים למכירה אנו משלמים מזומן ובמקום עבור מכירת יהלומים,רק אצלנו הערכת מחיר וייעוץ ללא תשלום עבור מי שרוצה למכור יהלומים.
קניית זהב
בנוסף לקניה ומכירת זהב ישן ויהלומים המרכז ליהלומים קונה כסף לאנשים המעונינים במכירת כסף ישן שאין להם בו צורך עוד,קניית כסף ומכירת כסף וקבלת זיכוי או כסף מזומן עבור הפריטים שברשותכם וקבל המחיר הגבוה ביותר,אנו קונים כסף בכל צורותיו ומשלמים מזומן את המחיר הגבוה ביותר בשוק.
Created by L.A Studio