מגע הקסם - להפוך זהב למזומן

מגע הקסם - להפוך זהב למזומן
מדי כמה חודשים חוזרת ועולה הדילמה - מה לעשות עם תכשיטי הזהב הישנים? הרי כבר איננו מעוניינים להשתמש בהם, בני המשפחה לא מתלהבים מהאפשרות לקבל אותם במתנה, אך ודאי שלא נרצה להשליך אותם ללא כל תמורה.
 
לכן, רבים שואלים - כיצד נוכל לנצל את מטבע הזהב ששמרנו שנים, והאם בכלל מכירת מטבע זהב במזומן במחיר הוגן היא אפשרית?
 
במגירה, בכספת או כסף ביד?
אלו מאיתנו הנחשבים כפחות - זהירים, שומרים את התכשיטים והמטבעות העתיקים בקופסה נחבאת אל הכלים בתוך מגירה נסתרת מן העין. מובן שבאופן הזה, לא ירחק היום והתכשיטים ייעלמו בעקבות פריצה או גניבה מסוג אחר.
אלה אשר חוששים יותר לממונם משקיעים סכומים לא מבוטלים ברכישת כספת מתאימה להגנה על האוצרות הבלומים הללו.
 
לעומת אלו המתעקשים לשמור את הזהב הישן שמעלה אבק במגירות או בכספת, החכמים מבינינו כבר הבינו את כללי המשחק החדשים - האופציה המשתלמת ביותר היא מכירת זהב ישן במזומן. באופן זה, רבים מצליחים לקבל את סכומי כסף יפים במזומן תמורת הזהב הישן שלהם. כך הם יכולים להשלים סכומי כסף שחסרו להם לרכישות גדולות כמו רכב או מוצרי חשמל, ללא שבירת תוכניות חסכון.
 
מי יקנה ממני את הזהב?
בישראל ישנו מספר לא גדול של מומחים ומעריכי שווי מקצועיים בתחום הזהב והמטבעות. חלקם מעוניינים בזהב כחומר גלם להפקת תכשיטים ממנו, ולכן מוכנים לשלם במזומן עבור כל כמות של זהב שתרצו לתת להם. מעריך שווי מכירת מטבע זהב מקצועי, לוקח בחשבון את טוהר הזהב (אשר נמדד בקראט) ומשקלו. מכיוון שבסופו של דבר הזהב עובר להתכה, יהיו כאלה שירכשו מכם אפילו תכשיט שבור.
 
לא צריך לצאת מהבית
חשוב למכור את הזהב הישן שלכם לחברה מנוסה ואמינה, הנותנת שירות איכותי, אישי ואדיב ללקוחותיה. בחברות כאלה תוכלו במקרים רבים לתאם את הגעת מעריך השווי ממש עד לביתכם, כדי לחסוך מכם טרחה מיותרת, ועל - מנת שתרגישו בטחון מרבי באמינות הערכת השווי, ותיהנו ממכירת זהב ישן במזומן במחיר הולם.
אנו קונים זהב יהלומים וכלי כסף במזומן במחיר הגבוה ביותר צרו קשר וקבלו הערכת שווי חינם. משרד:077-441-7808 נייד: 050-900-6007


רשימת מאמרים
לפרטים התקשר/י אלינו לטלפון 050-900-6007 / 077-441-7808 או לחצ/י כאן
חיפוש יהלום טקסט חופשי

מכירת זהב
המרכז ליהלומים מספק אונקיות זהב מטילי זהב ומטבעות זהב להשקעה, קניית זהב והשקעה בזהב הוכיח את עצמו כאמצעי ההשקעה הטוב ביותר עם ביקוש שרק הולך וגדל , המרכז ליהלומים קונה זהב ומוכר זהב ללקוחות פרטיים אשר ברצונם להשקיע את כספם בזהב או כאשר ברצונם לממש את ההשקעה ולמכור זהב.
משכון זהב
אנו מספקים שירותי משכון זהב ותכשיטים וייעוץ בתחום השקעה ומכירת זהב,כאן תוכלו להתעדכן ולקבל המלצות מבעלי מקצוע מהטובים בתחום בנוגע למשכון זהב או מכירה וקנייה של זהב מתוך תחזיות משוערות של עליית או ירידת מחיר הזהב מבעלי מקצוע הנמצאים בתחום כמה עשורים. משכון זהב בתעריפים הטובים ביותר.
מכירת זהב
המרכז ליהלומים משמש גם כבית זיקוק לזהב ולכן אם יש לכם זהב למכירה זהב שבור או שסתם בא לכם למכור זהב ישן במזומן המרכז ליהלומים קונה זהב בכל כמות ומכל סוג,אנו משלמים את המחיר הגבוהה ביותר בשוק למכירת זהב ורק אצלנו אפשר לקבל מזומן ולא זיכוי לקניה בחנות,ייעוץ והערכת שווי מכירת זהב ויהלומים ללא תשלום.
מכירת יהלומים
כשמדובר במכירת יהלומים המרכז ליהלומים הוא המקום המושלם לעשות כך מכיוון שאנו משרד לסחר ביהלומים מה שנותן לנו את הכוח לתת לכם את המחיר הגבוה ביותר,אם יש ברשותכם יהלומים למכירה אנו משלמים מזומן ובמקום עבור מכירת יהלומים,רק אצלנו הערכת מחיר וייעוץ ללא תשלום עבור מי שרוצה למכור יהלומים.
קניית זהב
בנוסף לקניה ומכירת זהב ישן ויהלומים המרכז ליהלומים קונה כסף לאנשים המעונינים במכירת כסף ישן שאין להם בו צורך עוד,קניית כסף ומכירת כסף וקבלת זיכוי או כסף מזומן עבור הפריטים שברשותכם וקבל המחיר הגבוה ביותר,אנו קונים כסף בכל צורותיו ומשלמים מזומן את המחיר הגבוה ביותר בשוק.
Created by L.A Studio