מטבעות זהב שווים כסף רב

מטבעות זהב שווים כסף רב
בכל העולם אנשים שומרים בפינות נסתרות בבתיהם מטבעות ישנים העשויים מזהב. מטבעות כאלה לפעמים התקבלו במתנה לפני שנים רבות, כחלק מנדוניה או ירושה. טעות נפוצה היא לחשוב שמכיוון שמדובר במטבעות בגודל קטן, ערכם הכספי איננו גבוה, ומעדיפים להמשיך להחזיק בהם ללא שימוש. אך למרבה הפלא, פעמים רבות ניתן לקבל סכומי כסף גבוהים מאוד במכירת מטבעות זהב, ולעשות שימוש בכסף לכל מטרה.

מכירת מטבעות זהב בישראל
בעוד שבעולם כולו מכירת מטבעות זהב ישנים במזומן היא מקובלת, בה אנשים מהשורה יכולים לקבל כסף מזומן מיידי ללא כל מאמץ, בישראל התחום תפס תאוצה רק בשנים האחרונות.
אמנם חברות מוסמכות למכירת זהב ישן ויהלומים קיימות בארץ כבר שנים רבות, אך רק לאחרונה הציבור הרחב החל להבין כי זהב שאין בו שימוש מבוזבז לחלוטין במגירה או בכספת, וגרוע מכך - חשוף לסיכון גבוה של גניבה.

ודאו מה ערך הזהב שלכם
לא כל מטבע זהב שקיבלתם במתנה או ירושה אכן שווה כסף רב. העובדה כי כך אמרה סבתא לא אומרת שמדובר בזהב בעל טוהר גבוה (הנמדד ביחידות קראט), ואפילו לא בטוח שמדובר כלל בזהב. שימו לב שהחוק בישראל קובע כי תכשיט או מטבע זהב בטוהר של פחות מ 9 קרט, לא עומד בהגדרת החוק להיחשב כזהב. אספו את כל הזהב שברשותכם ובררו לגביו כמה שיותר מידע לפני שתזמינו הערכת שווי מקצועית.

מטבעות קטנים ששווים המון
עם זאת, אם המטבע שבידיכם אכן עשוי מזהב טהור (24 קראט) סביר להניח שהוא שווה פי כמה וכמה מהערך המוטבע עליו. קיימים כיום בישראל מטבעות זהב ששוויים מוערך בסכומים השווים לעשרות או מאות דולרים. גם מטבעות פחות נדירים עשויים להיות שווים סכומים לא מבוטלים, ואנשים מספרים כי הסכומים שהרוויחו ממכירת מטבעות זהב או מכירת יהלומים עזר להם רבות בהוצאות החד פעמיות והלא שגרתיות שלהם, וכך לא היו צריכים לשבור תכניות חסכון בבנק
.
מי קונה את הזהב?
מכירת זהב ישן אומכירת יהלומים ניתן לעשות בבורסה ליהלומים ברמת גן או לחילופין בחנויות תכשיטים וזהב הנמצאות בסמוך למקום מגוריכם. עסקנים וצורפים העובדים באופן עצמאי ישמו גם הם לקלוט את הזהב הישן שלרשותכם בסכומי כסף לא מבוטלים ועל כן מומלץ לבחון גם את האפשרות הנ"ל.

אנו קונים זהב יהלומים וכלי כסף במזומן במחיר הגבוה ביותר צרו קשר וקבלו הערכת שווי חינם. משרד:077-441-7808 נייד: 
050-900-6007

רשימת מאמרים
לפרטים התקשר/י אלינו לטלפון 050-900-6007 / 077-441-7808 או לחצ/י כאן
חיפוש יהלום טקסט חופשי

מכירת זהב
המרכז ליהלומים מספק אונקיות זהב מטילי זהב ומטבעות זהב להשקעה, קניית זהב והשקעה בזהב הוכיח את עצמו כאמצעי ההשקעה הטוב ביותר עם ביקוש שרק הולך וגדל , המרכז ליהלומים קונה זהב ומוכר זהב ללקוחות פרטיים אשר ברצונם להשקיע את כספם בזהב או כאשר ברצונם לממש את ההשקעה ולמכור זהב.
משכון זהב
אנו מספקים שירותי משכון זהב ותכשיטים וייעוץ בתחום השקעה ומכירת זהב,כאן תוכלו להתעדכן ולקבל המלצות מבעלי מקצוע מהטובים בתחום בנוגע למשכון זהב או מכירה וקנייה של זהב מתוך תחזיות משוערות של עליית או ירידת מחיר הזהב מבעלי מקצוע הנמצאים בתחום כמה עשורים. משכון זהב בתעריפים הטובים ביותר.
מכירת זהב
המרכז ליהלומים משמש גם כבית זיקוק לזהב ולכן אם יש לכם זהב למכירה זהב שבור או שסתם בא לכם למכור זהב ישן במזומן המרכז ליהלומים קונה זהב בכל כמות ומכל סוג,אנו משלמים את המחיר הגבוהה ביותר בשוק למכירת זהב ורק אצלנו אפשר לקבל מזומן ולא זיכוי לקניה בחנות,ייעוץ והערכת שווי מכירת זהב ויהלומים ללא תשלום.
מכירת יהלומים
כשמדובר במכירת יהלומים המרכז ליהלומים הוא המקום המושלם לעשות כך מכיוון שאנו משרד לסחר ביהלומים מה שנותן לנו את הכוח לתת לכם את המחיר הגבוה ביותר,אם יש ברשותכם יהלומים למכירה אנו משלמים מזומן ובמקום עבור מכירת יהלומים,רק אצלנו הערכת מחיר וייעוץ ללא תשלום עבור מי שרוצה למכור יהלומים.
קניית זהב
בנוסף לקניה ומכירת זהב ישן ויהלומים המרכז ליהלומים קונה כסף לאנשים המעונינים במכירת כסף ישן שאין להם בו צורך עוד,קניית כסף ומכירת כסף וקבלת זיכוי או כסף מזומן עבור הפריטים שברשותכם וקבל המחיר הגבוה ביותר,אנו קונים כסף בכל צורותיו ומשלמים מזומן את המחיר הגבוה ביותר בשוק.
Created by L.A Studio