מכירת יהלומים

 

האם יש לכם יהלומים משובצים בתכשיטים ישנים שנמצאים במגירה בלי שימוש וזקוקים לכסף מזומן? מהרו למכור כאשר מחיר היהלומים בשמיים המרכז ליהלומים קונה את כל סוגי היהלומים במחירים הגבוהים ביותר ומשלמים במזומן במקום אנחנו קונים יהלומים ללא תלות בגודל או הצבע שלהם,חפשו בתיבת התכשיטים הישנים שלכם ותראו מה לא ענדתם שנים או מה נשבר ולא בשימוש ולא היה לכם מספיק איכפת בכדי לתקן תכשיטים ישנים אלו יכולים להפוך למזומן שסתם יושב במגירה ומחכה שיפדו אותו לצורך שימוש אחר,המרכז ליהלומים קונה טבעות צמידים סיכות מטילי זהב עגילים שרשראות שעונים ויהלומים,המרכז ליהלומים מוכר בבורסה כבר למעלה מ 50 שנה ובעל אמינות ללא תחרות בתחום הזהב והיהלומים,עכשיו אתם שואלים את עצמכם כמה שווים היהלומים שברשותי וכמה כסף אני יכול לקבל עליהם אז השאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם הם אלו מהם ארבעת הקריטריונים החשובים גודל,נקיון,צבע,עבודה ברגע שתדעו את הפרטים האלו על היהלומים שלכם יהיה הרבה יותר קל לדעת כמה כסף מזומן אפשר לקבל עבורם ובשביל זה אנו כאן המרכז ליהלומים יעריך וילמד אתכם על הפריטים שברשותכם ללא תשלום או התחייבות וכמובן תקבלו גם הצעת מחיר במקום עבור היהלומים והתכשיטים שברשותכם במידה ותרצו תקבלו כסף מזומן במקום.
דרך קלה יותר להערכת היהלום שברשותכם הוא באמצעות תעודה גמולוגית של מכון גמולוגי מוסמך ומוכר כמו EGL ו GIA תעודות אלו לרוב מתקבלות ברכישת היהלום אך אם לא אין עם זה שום בעיה וניתן להעריך את התכשיט במשרדינו בבורסה ללא בעיה כמובן ללא תשלום או התחייבות אנו מאמינים בשירות הלקוח ואמינות ללא ספקות על מנת ליצור מעגל לקוחות קבועים.
אם היהלום שברשותך משובץ כרגע בתוך תכשיט כמו טבעת תליון וכו ואתה חושש להוציא אותו מהטבעת עד אשר תפדה אותו בכסף מזומן אנו מבצעים הערכות וקונים יהלומים גם כאשר היהלום נמצא עדיין בתוך התכשיט ללא בעיה וברשותנו הטכניקות הדרושות להערכת יהלומים וקניית יהלומים גם כאשר הם משובצים בתוך טבעת יהלום או תכשיט יהלומים אחר. 
המרכז ליהלומים קונה את כל סוגי היהלומים בכל כמות מכל הצבעים והמינים מלקוחות פרטיים אשר מיצו את תכשיטי היהלומים שברשותם לקבלת הצעת מחיר והערכת תכשיטי היהלומים יש להגיע למשרדינו אשר נמצאים בבורסה היהלומים הישראלית ברמת גן ושם היהלומים יעברו את כל הבדיקות והערכות שיהלום צריך על מנת לקבוע את שווי בדיקה זו נעשת מול הלקוח כאשר הוא שומר על קשר עין עם היהלום היקר לו בכל רגע.


מכירת יהלומים
 - אנו קונים זהב ויהלומים להצעת מחיר צרו קשר.  משרד: 077-441-7808 או בנייד : 050-900-6007 (אלעד).


רשימת מאמרים
לפרטים התקשר/י אלינו לטלפון 050-900-6007 / 077-441-7808 או לחצ/י כאן
חיפוש יהלום טקסט חופשי

מכירת זהב
המרכז ליהלומים מספק אונקיות זהב מטילי זהב ומטבעות זהב להשקעה, קניית זהב והשקעה בזהב הוכיח את עצמו כאמצעי ההשקעה הטוב ביותר עם ביקוש שרק הולך וגדל , המרכז ליהלומים קונה זהב ומוכר זהב ללקוחות פרטיים אשר ברצונם להשקיע את כספם בזהב או כאשר ברצונם לממש את ההשקעה ולמכור זהב.
משכון זהב
אנו מספקים שירותי משכון זהב ותכשיטים וייעוץ בתחום השקעה ומכירת זהב,כאן תוכלו להתעדכן ולקבל המלצות מבעלי מקצוע מהטובים בתחום בנוגע למשכון זהב או מכירה וקנייה של זהב מתוך תחזיות משוערות של עליית או ירידת מחיר הזהב מבעלי מקצוע הנמצאים בתחום כמה עשורים. משכון זהב בתעריפים הטובים ביותר.
מכירת זהב
המרכז ליהלומים משמש גם כבית זיקוק לזהב ולכן אם יש לכם זהב למכירה זהב שבור או שסתם בא לכם למכור זהב ישן במזומן המרכז ליהלומים קונה זהב בכל כמות ומכל סוג,אנו משלמים את המחיר הגבוהה ביותר בשוק למכירת זהב ורק אצלנו אפשר לקבל מזומן ולא זיכוי לקניה בחנות,ייעוץ והערכת שווי מכירת זהב ויהלומים ללא תשלום.
מכירת יהלומים
כשמדובר במכירת יהלומים המרכז ליהלומים הוא המקום המושלם לעשות כך מכיוון שאנו משרד לסחר ביהלומים מה שנותן לנו את הכוח לתת לכם את המחיר הגבוה ביותר,אם יש ברשותכם יהלומים למכירה אנו משלמים מזומן ובמקום עבור מכירת יהלומים,רק אצלנו הערכת מחיר וייעוץ ללא תשלום עבור מי שרוצה למכור יהלומים.
קניית זהב
בנוסף לקניה ומכירת זהב ישן ויהלומים המרכז ליהלומים קונה כסף לאנשים המעונינים במכירת כסף ישן שאין להם בו צורך עוד,קניית כסף ומכירת כסף וקבלת זיכוי או כסף מזומן עבור הפריטים שברשותכם וקבל המחיר הגבוה ביותר,אנו קונים כסף בכל צורותיו ומשלמים מזומן את המחיר הגבוה ביותר בשוק.
Created by L.A Studio